Raulíkova pouta

Dohromady s Raulíkem jsme vyrobili a uvedli na trh jedny z prvotních produktů - stavebnicovou poutací sadu. Proprosili jsme autora, aby nám k tomu napsal pár slov, proč zrovna pouta a zrovna taková.

A co nám tedy Raulík ke svým poutům napsal?

Každé ABDLko to má trošku jinak. Někdo má radši tu část AB, někdo zase tu DL, a celkově bych řekl, že se vlastně lidé takto zaměření vůbec nedají škatulkovat. Za dobu mého adminování serveru ABDL.cz jsem měl možnost hovořit se spoustou uživatelů, kde se ukázalo, že jeden rád jen plenky, druhý chce dětské hračky, třetí chce přebalit a na zadek, čtvrtý rád PVC, pátý zas bavlněnou plínku v ručičkách. Samozřejmě, v jisté fázi svého života jsem také bojoval s přijmutím sebe sama, a jednoduché to úplně nebylo. Naštěstí pro mě bylo toto období krátké, neb, nikomu neubližujeme tím, co děláme doma. Mohli jsme si vylosovat podstatně horší úchylky. Jasně, svět tohle přijmout neumí, ale na tom přece nezáleží. Někteří uživatelé s tím bojují bohužel léta, a mnohdy pak mají problém najít si partnerku a svěřit se jí. Vždy se nad tím usmívám a čekám, až se najdou dva, kteří se budou stydět tolik, že se připraví o mnoho let společné zábavy. Je třeba si uvědomit, že i tato naše část formuje naši osobnost a tudíž i díky ní jsme čím jsme, a takové nás partneři berou - pokud se tak dokážeme přijmout sami.

S Raulinkou jsme oba switch, tudíž rádi rozkazujeme, i si necháváme rozkazovat, jednou tak, jednou opačně. Rádi si hrajeme na doktora, který vyšetří svou holčičku, nebo na paní, která rozkazuje neposlušnému chlapečkovi. A zde došlo na lámání chleba. Nejsou pořádné hračky. Byť jsme poblíž jakéhosi klonu BDSM či kliniku, mě osobně kožená pouta, která udrží naštvaného slona, vůbec nepřitahují, to nechám jiným. Nevoní mi, jsou moc tvrdá a docela málo variabilní. Chlapeček přece potřebuje obrázková a měkoučká a taková, aby si ho paní doktorka mohla znehybnit či připoutat jak potřebuje. A pročpak se omezovat? Na procházku je třeba vodítko s možností připnutí ručiček (aby si chlapeček nešahal kam nemá), do postýlky je zase třeba popruh na matraci, aby pan doktor nebyl rušen při přebalování či vyšetřování své pacientky. Přeci jen, některá vyšetření mohou být trošku náročnější a není nic horšího, než když máte neklidného pacienta, který netuší, co se bude dít dále. Je ale třeba dbát i na možná zranění a proto jsou naše pouta vystlaná tenkým molitanem, neb jen ten zajistí, že se našemu baby nic nestane. 

Do budoucna bychom chtěli tuto sadu produktů rozšířit o další příbuzné části, jako přebalovací podložky (samozřejmě kombinovatelné s poutací sadou), opatřit je například zámečky a také použít vlastní spojky - oboustrané a zaměnitelné (to je však hudba budoucnosti). Taktéž plánujeme další produktové řady kalhotek, oblečků, tašek na plínky a dalšího příslušenství. Jsme rádi, že nás TajemnáKomnata oslovila a splnila nám jeden z našich snů, tedy realizaci našich nápadů, a byla nám k dispozici při jejich návrhu i výrobě.

Raulík


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz