V současné době může dojít z důvodu inventury a přechodu na nový systém ke zpoždění objednávek. Děkujeme za pochopení, děláme to pro Vás

V okenních rámech

 4EC32B40-59FF-439B-BE79-F1D607C6ED8B

Právě jsem se přestěhovala do nového bytu. „Nového“ je tedy asi opravdu silné slovo na to, že je to jeden z nejstarších baráků široko daleko, sklep vypadá jako polorozpadlá věznice a vchodové dveře se zaseknou při každém otočení klíčem v zámku. Samozřejmě nikdy nezapomenou pořádně nahlas zaskřípat a poté hlasitě bouchnout při dovření. Byt je sice nově zrekonstruovaný, ale okna jsou památkově chráněná, jsou hodně staré, popraskané a dost jimi profukuje, žádné plasťáky jako v moderních bytech. Dodávají bytu ale příjemnou vintage atmosféru, a navíc jsem si oblíbila ranní i večerní vysedávání v okenním parapetu v ložnici – ráno v županu a s kafem v ruce, večer polonahá se skleničkou červeného vína.


-


Při jednom večerním vysedávání v okně, obklopená nevybalenými krabicemi a zbytky od jídla, jsem dostala chuť na cigaretu. Měla jsem na sobě jen bílý ručník, který jsem si musela přidržovat, než jsem rozsvítila zapalovač a přiložila ho ke konci cigarety. Pak jsem si ale všimla polonahého muže, který byl v sousedním okně naproti. Právě měl v ruce také cigaretu a zapalovač a na sobě měl pouze ručník. Situace mě pobavila a přemýšlela jsem, jestli si zapálíme ve stejnou chvíli. Naschvál jsem to udělala a sama se nahlas zasmála. V tom okamžiku se na mě zpříma podíval, usmál se a pokynul svou cigaretou, jakoby na pozdrav. Cigareta se dobře vyjímala v jeho svalnatých rukou a když se v okně malinko pootočil, všimla jsem si tetování v podobě nějakého dlouhého textu na jeho pravém boku. Když odcházel, viděla jsem, jak mu spadl ručník na podlahu a zjistila jsem, že jeho pozadí snad vytesali bohové.

A2570B13-7F11-4E94-84E9-7C7E5EAF7F1F


Od té doby jsem ho naschvál každý večer a každé ráno provokovala. Ráno jsem vstala a svlíkla si před oknem tričko, postavila se zády a nandala si černou krajkovou podprsenku. Jiný večer jsem stála před zrcadlem v ložnici, měla spadlá ramínka od tílka a přejížděla si pomalu po klíčních kostech. Pak jsem se na něj provokativně podívala, protože jsem věděla, že mě sleduje. Nemohla jsem si nevšimnout, že se přestává ovládat a touží spatřit mnohem víc, než jsem mu dovolovala. Když jsem jiný večer pro jednou zase hořela já, při posilování v jeho obývacím pokoji, přišel celý zpocený k oknu a prstem mi naznačil, že už toho má dost a ať okamžitě přijdu za ním. Skousl si ret.

-

Když jsem měla namířeno k němu, šla jsem až do 6. patra a cestou mě napadlo, že na pravém boku nemůže mít vytetovaného nic jiného, než text songu Stairway to heaven.

Vaše Tereza

 

Proměňte příběh ve skutečnost!

TK-banner_ proNi

 


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz