Píšu o tobě, píšeš ty o mně?

643F6F7D-AEC0-4DA1-9F26-8CD9840BE2DC

 

S kamarádkou nás čekal víkend na knižním veletrhu. Byly jsme tam pracovně reprezentovat naše malé nakladatelství a těšily jsme se na krásné dva dny, kdy budeme obklopené kvalitní literaturou a zjevně sečtělými lidmi. Představovala jsem si, že tam jednou budu propagovat svoji knihu, a to víc jsem sledovala všechny ty autory a autorky, jak s vášní a opravdovým zájmem diskutují u svých stánků se čtenáři. Obzvlášť mě zaujal autor jedné dystopické fikce, který byl přímo obklopen davem opačného pohlaví. Mohlo mu být okolo padesáti, měl krásné černé sako, ovšem zkombinovaný s ležérními džíny. A taky měl vrásky okolo očí ve kterých byly vidět všechny ty dopsané i nedopsané příběhy. To je něco, co můžete vidět jen v očích spisovatelů. Zpozoroval mě, pousmál se a já zatoužila stát se jedním z těch nedopsaných.


-


Celé sobotní odpoledne jsme spolu taktně flirtovali. On velice diplomaticky, já laškovně. Když jsem si šla ten den už asi pro pátou kávu, narazili jsme do sebe v úzké chodbě několikapatrové kavárny. Nejdříve jsme se pitomě usmáli, ale ani jeden z nás se neomluvil. Pak stačily dvě vteřiny, abychom se rozhodli, jak to bude dál. Přirazil mě k tyrkysové stěně a obtočil si mou pravou nohu okolo pasu, až jsem měla pocit, že se milujeme oblečení. Nemohla jsem dýchat, tak moc mě vzrušoval pocit, že jsem o tolik let mladší a že v něm vyvolávám jeho divokou stránku. Zajímalo by mě, na co myslí on. Svedl další svoji dvacetiletou fanynku? Má rád, když k němu mladší ženy vzhlíží? Dělá to dobře jeho egu? Zaujala jsem ho nejenom svým vzhledem, ale i svým intelektem? Všechny otázky ale zůstaly bez odpovědi, když mě začal líbat na krku a poté na prsou. Stále sál moje bradavky přes oblečení, stále jsme se milovali jenom na oko. O to víc sexy to bylo. On už se neudržel a sjel mi rukou pod dlouhé zelené šaty a vsunul do mě zkušeně dva prsty. Přesně věděl, s jakou intenzitou to má udělat a jak rychle pokračovat. To jsem na straších mužích milovala. Rozpadala jsem se mu pod rukama, když v tom najednou přestal a odhodil mě od sebe pryč. Procházela servírka.

„Kdybych mohl, pomiloval bych všechny múzy světa,“ pošeptal mi při odchodu do ucha a já zůstala stát jako opařená. V následujících týdnech se naopak stal mou inspirací on. Pokaždé, když jsem si to dělala, myslela jsem na to, že právě teď píše o mně.

Vaše Tereza

TK-banner_ proNi


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz