V současné době může dojít z důvodu inventury a přechodu na nový systém ke zpoždění objednávek. Děkujeme za pochopení, děláme to pro Vás

Můj večer

TK-banner_vana-ilu


Na tenhle den jsem se tak těšila. Děti pryč, na celý víkend je má na starost manžel a já si konečně oddechnu. Jsem vděčná, že jim vymyslel tak bohatý program na celý víkend a že se vlastně těšil na to, až s nimi stráví celý víkend o samotě.
„Pánská jízda to bude,“ tetelil se už ráno. Moji tři kluci spolu jedou na výlet a já si udělám romantický večer pro sebe, v rámci tak moc propagované sebelásky a péče o nitro.

#selflove

Začala jsem tím, že jsem si navečer napustila vanu, donesla mé oblíbené levandulové svíčky a dala je všude, kde byl prostor. Potom jsem si k vaně donesla skleničku a prosecco, nalila si a začala se pomalu nořit do horké vody. V obývacím pokoji jsem nechala hrát muziku, abych ji tlumeně slyšela i v koupelně. Byla jsem úplně vyklidněná a užívala si samotu. Zamyslela jsem se, jak dlouho jsem si to sama neudělala. S dětmi a manželem na to vůbec nemám myšlenky, nedokážu se uvolnit a až ve výjimečných chvílích, jako je tato, si uvědomuji, jak moc mi to chybí. Po dlouhé době jsem tedy sáhla ve vaně po sprše a pustila ji místo vody z kohoutku. Pootočila jsem hlavicí, přidala jsem na síle proudu a pomalu ji přiložila do klína. Již zapomenuté pocity mě překvapily. Intenzita, která se neustále stupňovala a měla mě dovést k orgasmu, byla až nezvladatelná. Musela jsem se druhou rukou chytnout za okraj vany, abych to zvládla, začala jsem hlasitě sténat. Když to přišlo, hlasitě jsem vykřikla, jak mě ta síla překvapila. Byl to hrozně dlouhý orgasmus, chytila jsem se za levou bradavku a drsně ji mačkala, dokud orgasmus neustal. Byl to tak intenzivní zážitek, že jsem se rozbrečela. Seděla jsem ve vaně, celá udýchaná a s naprosto novou energií.

V posteli jsem si pustila seriál s mým oblíbeným hercem a udělala si to znovu, rukou, asi za třicet vteřin. Manžel miluje pornoherečku se jménem Paula Wild, já zas miluju Tommyho Shelbyho.

Čekají nás pestré dny, můj drahý, vzpomněla jsem si, jaký to je, a nebudu chtít přestat.

Vaše Tereza


Proměňte příběh ve skutečnost!

TK-banner_uspokojeni_ve_vode


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz