Lásko, rozviř vlny

28F1852C-E728-418C-998A-97342F07B143

Seděli jsme s Christianem na lehátkách saunového světa a přiťukávali si na naše tříleté výročí. Ve skleničce se šampaňským plavaly dvě slaďoučké jahody a moje chutě se začaly ubírat s další plnou skleničkou úplně jiným směrem. Měli jsme místnost jen sami pro sebe, privátní sauna i vířivka a já se rozhodla si to naplno užít. Pomalu jsem si rozvázala bílý hedvábný župan, přejela si rukama po celém těle, jako kdybych ze sebe chtěla sundat ještě jednu vrstvu oblečení a pomalu šla nahá do vířivky. Christian mě hltal očima a viděla jsem z vířivky, jak ho to vzrušilo. Za minutu byl nahý ve vodě a naléhavě mě začal líbat na mé jahodové rty. Zapnula jsem romantické světla, která vodu zbarvily do růžova. Může to tu být ještě krásnější?

Může.

Ve vířivce mi silně stisknul stehno a sjel mi rukou do klína, až jsem zavzdychala. Ani jeden jsme neměli plavky, nahotu zakrývaly jen bublinky a jemná pěna, která ve vodě postupně vznikala a hned zase zanikala.
„Víš, co jsem vždycky chtěl zkusit?“ řekl a mrknul na mě. „Udělat ti to pod vodou… pusou.“ A jen co to dořekl, potopil se k mému klínu. Bylo to zvláštní, cítila jsem se sama a zároveň s ním. Tohle uměl vždycky dobře a pod vodou to bylo snad ještě intenzivnější. Líbilo se mi, jak mu můžu přidržovat hlavu pod vodou a nějakým zvráceným způsobem mě vzrušovalo, že kontroluju jeho výdrž. Co kdybych ho nepustila nad hladinu?

Když mi párkrát nedal šanci se udělat a už jsme oba věděli, že teď to má přijít, zahleděla jsem se mu do očí, zkousla mu rty a přivoněla si k jeho vousům, tak, jak to mám ráda.

„Lásko, rozviř zase vlny a pojď dolů,“ řekla jsem mu, políbila ho a za pár vteřin mu opět svět zmizel pod vodní hladinu, kde bloudil mezi mými útesy tak dlouho, dokud mně i jemu nedošel dech.

Vaše Tereza

 

TK-banner_modre-produkty


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz