V současné době může dojít z důvodu inventury a přechodu na nový systém ke zpoždění objednávek. Děkujeme za pochopení, děláme to pro Vás

Hotel s milionem hvězd

 5A25B95F-5291-429B-BC80-B5B1A1AEB305

„Jemně mě položil na trávu před řekou tak, že jsem měla ve vodě pouze chodidla. Příjemně to chladilo a vyrovnávalo mi to hladinu tepla v těle, které nyní pulzovalo touhou po ještě větším horku. Když mi zlíbal každý kousíček těla, začal mě dráždit v klíně dvěma prsty a svými plnými rty se tam pomalu přesouval. Nyní byl ve vodě nohama už i on, dlouze a intenzivně mě políbil na podbřišek těsně před místem, kde mi začínaly růst jemné chloupky. Zadíval se na noční nebe a řekl: Dívej se, už zase padá hvězda.“

Tak tohle byla moje první a poslední romantická noc s neznámým klukem, kterého jsem na vodě potkala. Kamarádky jen zasněně záviděly. Jeli jsme s mojí partou, jako každý rok, sjíždět Vltavu a pokaždé měl podobný, sexem nabitý zážitek někdo jiný. Tentokrát jsem ho svým kamarádkám vyprávěla zpětně já.
„Neumíte si představit, jak moc mě rajcovalo ho vidět v těch jeho džínových kraťasech, bez trička samozřejmě, když nesl tu loď na břeh…,“ říkala jsem holkám s nadšením a znovu jsem se při tom červenala.
„Pak už jsem jenom doufala, že se nějak uvidíme večer u piva a že ho nějak zaujmu… což jsem se trochu obávala, na vodu nikdy netahám ani řasenku, ale zase mě mohl zahlédnout v plavkách,“ smála jsem se a připadala si, jako by mi bylo zase patnáct. Večer, když se celý kemp scházel na velkém prostoru s mnoha lavicemi a několika bary, jsem ho nikde neviděla. Hráli jsme s celou naší partou zrovna nějakou alkoholickou hru, když v tom jsem ho viděla přicházet s několika kamarády, jak si sedá k protějšímu stolu. Byla jsem dost nervózní, pořád jsem na něj házela svoje promyšlený pohledy, ale on si mě nevšímal. Až jednou, když jsme se konečně setkali pohledem, jsem poznala, že mi to vyšlo. Byl to ten pohled, ze kterýho jdete do kolen, i když sedíte, a cítíte ho až v podbřišku. Houstla atmosféra. Přesně tak, jak to mám ráda. Oba jsme jen čekali na příležitost, abychom mohli vypadnout od našich kamarádů… Nakonec jsme se zvedli ve stejnou chvíli, usmáli se a dělali, že jdeme na toaletu.
„Těsně před nimi mě přitiskl na zeď, pohrával si s mýma bradavkama a bylo to jasný, že se strašně chceme. Tak krásně líbal, hlavně na krku, tak jemně ale zároveň strašně drsně a sexy. No a dál už to znáte,“ řekla jsem holkám a nechávala se dál unášet zážitkama.

Ale tak to na vodě asi bývá. Zůstaly mi jenom vzpomínky na padající hvězdu, studené nohy a jedna dobře ukrytá báseň v šuplíku.

Vaše Tereza

TK-banner_uspokojeni_ve_vode


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz