Sekretářka

laptop-2561221_1280

Jako sekretářka pracuji v jedné firmě už třetím rokem, vlastně to je moje první práce po vysoké škole. Pracovní pozice mi vyhovuje, práce mě baví a kolegové jsou velmi milí.

Náš pan ředitel jde do důchodu, má za něj nastoupit jeho vnuk, prý poměrně mladý chlap, ještě jsem ho neviděla, ale každým dnem má nastoupit. Doufám, že bude alespoň z poloviny taky milý a vstřícný, jako jeho dědeček, kterého mám moc ráda. 

V den, kdy nový ředitel nastoupil, jsem zrovna měla den dovolené. Když jsem přišla druhý den ráno a šla si udělat ranní kávu do firemní kuchyňky, všechny kolegyně se hihňaly a šeptaly, jaký je to fešák. Přišlo mi to poněkud netaktní, považovala jsem vztahy na pracovišti za nevhodné. 

Usadila jsem se za svým stolem, kde jsem si rovnala důležité dokumenty, které bylo nutné předat vedení k řešení. Než jsem tohle vyřešila, bylo 10 hodin dopoledne. Najednou se rozletěly dveře kanceláře a do místnosti vešel vysoký muž, se světlými vlasy a průzračně modrým pohledem. Na sobě měl pouze džíny a triko. Velmi důležitě jsem se postavila a silným hlasem jsem se ho zeptala, co si přeje. Když se s velmi pobaveným pohledem představil, došlo mi, že se jedná o nového ředitele. Celá jsem zrudla jako rajče a omluvila se. Mávl rukou a poprosil o kávu. Když jsem vstoupila do jeho kanceláře, cítila jsem, jak si mě nestydatě prohlíží, snažila jsem se zachovat klid a profesionalitu. Několik dní jsme pokojně spolupracovali, poznávali se. Vše se zdálo v pořádku… Jenže já jsem začala pociťovat ke svému nadřízenému jisté sympatie. 

Pomalu se blížil vánoční večírek, na který se každoročně těší celá firma. Na letošní téma byly povinné vánoční kostýmy. Vzala jsem si krátké červené šaty, bílé podkolenky, vysoké černé boty na podpatku a santovskou čepici. Nechtělo se mi o tom více přemýšlet. Všichni se velmi dobře bavili, pilo se dobré víno a jedlo skvělé jídlo. Cítila jsem se v náladě a pomalu plánovala odchod domů, měla jsem to od baru kousek, asi 7 minut svižné chůze. V mém stavu spíše 15 minut. 

Stála jsem venku před barem a snažila se vlézt do kabátu. Za zády se mi ozvalo: "Snad už nejdete domů, Kateřino?" Uf, hluboce jsem polkla, poznala jsem po hlase ředitele. Otočila jsem se, nahodila výraz "vůbec nejsem opilá" a odpověděla, že ano. Zřejmě jsem vytřeštila oči a spadla mi brada, když se mě zeptal, zdali mě může doprovodit. Tvářil se dost lišácky. 

Cestou jsme si velmi hezky povídali, zjistila jsem, že toho máme hodně společného. A trochu doufala, že jsem si nebrala to krajkové prádlo zbytečně. U mého domu se na mě usmál, popřál mi dobrou noc. To jsem nevydržela a vlepila mu polibek… na rty. Pak mi došlo, co jsem provedla a začala se panicky omlouvat. Přerušil mě fakt, že mě pevně chytl kolem pasu, přitáhl si mě k tělu a začal velmi vášnivě líbat. Pár vteřin jsem polemizovala nad tím, jestli je to v pořádku, ale ta slast mě porazila. 

Nějakým mě záhadným způsobem jsme se dostali ke mně domů, kde jsme pokračovali. Když mě začal svlékat, zaradovala jsem se. Byl tak … intenzivní. Milování bylo skvělé, dlouhé, střídali jsme mnoho poloh i místností. Vlastně jsme měli sex několikrát, než vysvitlo slunce. Ráno jsme započali kávou, když jsem mu ji nesla ke stolu, chytil mě za ruku a povídá, že jsem ho zcela učarovala hned první den. Strašně moc jsem se culila. Políbil mě, posadil na stůl, kde mě znovu svlékl a začal laskat mé tělo, můj klín. Mísila se ve mě sexuální energie a euforie zamilovanosti. Sténala jsem ještě dříve, než do mě vložil svou chloubu. Prožili jsme společně nádherný víkend. 


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz