Přiznávám se

S mojí partnerkou jsme spolu už pět let. Přemýšlím, že za chvíli nastane čas a požádám ji o to, aby strávila zbytek života po mém boku. Jsem si jistý, miluju ji víc, než jsem myslel, že je možné, a funguje nám to ve všech ohledech partnerského soužití. Před Lindou jsem měl spíše krátkodobé vztahy, našel jsem v nich vášeň, spoustu vášně, ale nikoliv lásku. I tyhle krátkodobé vztahy ale často skončily bez vášně… Bylo to vždy stejné – postával jsem u baru se skleničkou whiskey, tvářil se hrozně intelektuálně a bohémsky a čekal, až ji uvidím. Tu, která také stojí opodál tanečního parketu se skleničkou ideálně něčeho jiného, než je Sex on the beach. Vždycky mě zajímaly holky, které jsou sebevědomé, uvědomělé a mají co vyprávět. Nejvíc nadšenej jsem byl, když za mnou některá slečna přišla sama od sebe, ale zároveň nepůsobila vlezle. Věděla, co chce, ale část hry vždy nechávala i na mně. Nebyl jsem na klasické „one night stands“, většinou to nějaké pokračování mělo. První noci byly skvělé, bavilo mě poznávat ty nová těla a duše. Jenže pak jsem se pokusil vyslovit mé sexuální fantazie. Několikrát se stalo, že vášeň zkrátka zmizela z minuty na minutu. A já jsem se cítil hrozně poníženě a nepochopeně. To je nějaké nepsané pravidlo, že „neobvyklá“ sexuální přání se probírají jen v dlouhodobějším partnerském vztahu?

-

Od té doby s tím mám problém. Lindě jsem za celých těch pět let neřekl, co mě opravdu dokáže neuvěřitelně vzrušit. Sex je skvělej, Linda je pořád nádherná a přitahuje mě pořád stejně. Ale jako by chyběl malý dílek skládačky k tomu, abych byl úplně uspokojen.

-

Dívám se na porno a představuju si, že mě mlátí Linda. Moje krásná a křehká Linda. Nikdy jsem neviděl tak jemnou a elegantní ženu, jako je ona. Holky z porna jí nesahají ani po kotníky. Přesto se oddávám tomu, jak vysoká brunetka drtí vysokým a ostrým podpatkem spoutaného muže. Křičí bolestí a rozkoší zároveň. Než si Lindu vezmu, musím jí to říct.

-

Dal jsem si skleničku červeného vína na kuráž. Doma whiskey pozérsky pít nemusím. Přemýšlel jsem, jak začít. Chce to mít klidný večer, kdy budeme oba uvolnění. Musím jí dát najevo, že mi na ní neuvěřitelně záleží a že jí to zkrátka musím říct. Že chci prohloubit naši důvěru. Nebát se projevit strach. Být upřímný. A poprosit ji, že i kdyby se jí to nezdálo, ať se zkrátka pokusí pouze o pochopení. Jsme spolu pět let, vím, že když ji připravím na tuhle debatu, nebude mě soudit.

-

Když jsem jí pověděl, že mě vzrušuje, když se cítím bezmocný a že se mi líbí bití a bolest, Linda chvíli nic neříkala. Bál jsem se, že si myslí, že jsem cvok. Linda mě však pohladila po tváři a řekla: „Lásko, kdybys to řekl dřív, mohli jsme to vyzkoušet. Já tě nikdy neodsoudím za tvoje sexuální fantazie. Stejně jako ty neodsuzuješ ty mé, vanilkové.“

Nikdy jsem ji nemiloval víc než právě teď. Měl jsem chuť požádat ji o ruku hned, ale to by bylo nevhodný. Další večer přišla ke mně do pracovny, v ruce měla bičík a lano, smála se a byla celá v černém latexovém oblečku, který jí krásně tvaroval tělo. Jak může i v tomhle vypadat tak jemně a elegantně? A já si pomyslel: Opravdu jsem to měl říct dřív.

 

Vaše Tereza


 Proměň příběh ve skutečnost!

→Sveď mě

→Svaž mě

→Spoutej mě

→Zbij mě


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz