One night stand

nick-fewings-faKvebx79FA-unsplash

Mám za sebou rozchod. Myslím, že už tak… pátý v pořadí, ale první skutečnej, první, co vás doprovází v každé vaší myšlence od chvíle, kdy se probudíte. Ne jeden z těch filmových, kde si trochu pobrečíte ve vaně a pouštíte smutný písničky, ale ten, kterej vám rve srdce z hrudi po malých kouskách, každý den, vteřinu za vteřinou, a vy máte pocit, že to nikdy neskončí. Že to bude bolet pořád stejně hluboce. Ale máte štěstí, nebudu naříkat, už to budou totiž tři měsíce, takže teď přichází to známé období, kdy mi už pořádně chybí sex a kdy si budu dělat cokoliv budu chtít, jenom abych skryla bolest někam mezi tyhle řádky.

 -

„It’s Saturday night baby!“ křičí na mě do mobilu moje nejlepší kamarádka a přemlouvá mě, abych za ní dorazila na již rozjetou narozeninovou oslavu jejího kamaráda. Jsou to tři měsíce… opakuju si a začínám se soukat do podvazků, mých „little black dress“ a beru si vysoké podpatky, které jsou jenom na příležitosti, jako je tahle (čtěte „jsem rozhodnutá mít sex s oslavencem“). Jsem vážně připravená na moji první „one night stand“?

 -

Ušetřím vás zbytečných detailů ohledně toho, jak oslava pětadvacetiletého Tobiase vypadala. Jsme u něho doma. Nemusela jsem se ani moc snažit, od jeho prvního pohledu na moje nohy, které byly v podpatkách až neuvěřitelně dlouhé, jsem věděla, že jsem jeho. Nebo on můj?

 -

Překvapil mě. Připoutal mě k posteli, což mě trochu pobavilo, protože to byla pouta, která dostal jako vtipný dárek od kamarádů. Jak příhodné. Ale to nebylo všechno. Z nočního stolku vytáhl krásnou, velice elegantní krabičku, ve které se ukrýval ještě elegantnější vibrátor. Začal mě jemně dráždit, já měla zavřené oči a představovala si, jak se ta fialová, hebká věc stává mojí součástí. Vibrace byly příjemné a já byla překvapená, jak moc se mi to líbilo. Jednu věc jsem vám ještě neřekla. Nikdy jsem nezkoušela žádnou erotickou pomůcku. Ale dle mého sténání tohle rozhodně „one night stand“ nebude.

Jediná otázka, která se drala na povrch společně s mým sténáním, byla: Odevzdávala jsem se já jemu, nebo on mně?

Vaše Tereza


→Překvapení

→Nutnost

 


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz