Noc u krbu

Dnes máme s manželkou 11. výročí svatby, letos poprvé mi vyšlo předsevzetí, že na něj nezapomenu. Obvykle jsme oba hodně vytížení, pracujeme na plné úvazky, a do toho se zabýváme společným koníčkem – fotografováním. Při poslední akci jsme fotili v krásném zámečku, který dnes slouží jako hotel. Nám se tam velice líbilo, tak jsem se rozhodl na oslavu našeho výročí zamluvit pokoj s krbem.

Když jsme s manželkou dorazili na místo, byla štěstím bez sebe, ale to zatím netušila, jaké plány se mi líhnou v hlavě. Po registraci na recepci jsme se ubytovali, vybalili si kufry a vydali se na výlet po okolní přírodě. Pozval jsem ji na romantickou večeři, při které hořeli svíčky a bylo příjemné přítmí. Ona na pokoj objednala láhev bílého vína, zatímco jsem se snažil roztopit oheň v krbu, který máme na pokoji. Když se mi to povedlo, seděli jsme společně před planoucím krbem na velké kožešině.

Avšak náš běžný hovor se v okamžiku změnil na dychtivé polibky. Připadal jsem si jako v ráji, ale vše přerušil manželky odchod do koupelny. Bez jediného slova… Nechápavě jsem seděl a zíral na zavřené dveře apartmánové koupelny. Možná jsem ji i v duchu proklínal, jenže jsem neměl tušení.

Když vystoupila z místnosti, musel jsem hledět s otevřenou pusou. Manželka měla černé negližé a na tváři masku, kterou doplňovala výrazně rudá rtěnka. Působilo to velmi jemně, žensky, a já byl najednou v jednom ohni. Posadila se ke mně a pouze se usmívala a mrkala tak, jak umí jen ona. Zpoza zad vytáhla tenká kožená pouta. Slabým hláskem vyhrkla, že by je dnes ráda použila.

Přiznávám, nebyl jsem proti, už nějaký čas jsem se zamýšlel nad způsobem oživení našeho sexu.

Pouty jsem ji zabezpečil ruce k rámu kovové postele tak, že se nemohla vyvléknout. Najednou přede mnou ležela moje manželka, kterou znám roky, v úplně jiném světle. Začal jsem jí laskat na tajném místě, mezi krkem a klíční kostí, lehce si oddychla. Její nádherná ňadra mě přímo volala k pomazlení, tomu nikdy neodolám. Mé drahé se již výrazně zrychlil dech, bradavky měla pevné a plné chtíče. Já jsem již byl připraven na akci, ale chtěl jsem si užít ty okamžiky a vychutnat si celé tělo mé životní lásky. Laskáním jsem se posunoval níž a níž… Její horký klín žhnul i přes slušivé černé prádlo, které jsem jí nadělil minulý rok. Manželka obvykle není příznivcem orálního uspokojení, ale v tento okamžik mi nemůže odporovat. Po sundání spodního prádla pevně sevřela stehna a prosila, ať tuto pasáž odložím… Protentokrát trvám na svém a jemnými polibky laskám klín. Stále se snaží úpěnlivě prosit, ale prosby jsou proloženy slastným vzdycháním. Dokola opakuji stejný pohyb, cítím jak zatíná svaly po celém těle, ve vteřině, kdy je povolí, se dostavuje orgasmus, který vnímám více, než kdy dříve.

Krb stále ještě plápolá a dřevo vydává praskavé zvuky. Sám se nyní nořím do těla své manželky, ten pocit je tak příjemný. Povoluji sevření pout a společně se vydáváme na cestu rozkoše. Její tělo se zmítá v opakovaných orgasmech a si užívám ten pocit, pocit mužné síly, který teď mám.

Po několika dlouhých momentech se i u mě dostavuje toužebné vyvrcholení, ta energie projede celým mým i jejím tělem. Byl to nádherně strávený čas, o kterém si s manželkou ještě povídáme přikrytí bílou kožešinou.


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz