Neříkej mi nic

TK-banner_illu-svazana

Dneska jsem chtěl strávit noc s někým, kdo mě uchvátí něčím neobvyklým. Holka, kluk, je mi to jedno. Dneska chci něco speciálního a chci to táhnout až do rána. Rozhlížím se v mém oblíbeném baru v centru Prahy a hledám Chtíč. Kdyby byl chtíč člověk, jak by asi vypadal? Byl by to muž? Krásná žena? Bájná bytost s neuvěřitelnou sexuální energií divokého zvířete? 

Hrozně to potřebuju, chci ze sebe dostat všechny ty sračky, co se mi honěj v hlavě, a rozpustit je na chvíli v někom jiném.

-

Je u mě doma, přivázaná k topení, s roubíkem v puse a polonahá. To se nebojí? Mě tyhle hry bavěj. Cítím to nebezpečí, který potřebuje zažít, a cítím neuvěřitelnou moc nad tím, že jsem to já, kdo ho může třeba pouhým svázáním zprostředkovat. Nemůžu se dočkat, až ji vykloním z okna a až nás uslyší celej vnitroblok. Je 3:23 a já chci, aby za to sestoupení do neznáma dostala to, po čem touží nejvíc. Tu trýznivou nejistotu.

-

Přistupuju pomalu k ní, nejdřív se jí nedotýkám. Chci, aby mě pouze cítila, aby poznala mou vůni a věděla, že se přibližuju. Nechávám napětí v jejím těle pomalu stoupat. Netuší, co udělám. Dýchám jí na krk a dávám jí krátké, ale intenzivní polibky. Pak jí chytnu za culík, strhnu jí hlavu dozadu a zašeptám jí:

„Neříkej mi nic. Nechci vědět, kdo jsi, nechci vědět tvoje jméno ani tvoje telefonní číslo. Chci tohle s tebou zažít jenom jednou. Rozumíš?“ sundal jsem jí roubík, ona si zkousla ret, usmála se a přikývla. Přinutil jsem ji tahem za vlasy vstát. Ruce měla přivázané k topení, takže byla omezená v pohybu. Otočil jsem ji směrem k oknu a přitiskl se těsně za ní. Musela cítit, jak moc ji už chci. Sjel jsem jí po celých zádech svými nehty, pomalu, až dolů. Objevily se kapky krve a ona začala sténat. Potom jsem jí začal tvrdě šukat. Na nic jsem se jí neptal a jí se to líbilo. Rukou jsem jí dopomáhal k tomu, aby se udělala, i když to možná nebylo nutné. Oba jsme křičeli do noci a věděli jsme, že je to naposled. Už jsem věděl, jak by asi vypadal Chtíč. Jako tahle holka, o které jsem nic nevěděl a ona nevěděla nic o mně.

Vaše Tereza


Proměňte příběh ve skutečnost!

TK-banner_BDSM


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz