Modrá laguna

 TK-banner_ocean-ilu

S Klárou jsme se letos rozhodly zvolit odpočinkovou dovolenou. Naplánovaly jsme si týdenní roadtrip po Itálii, žádné šílenosti a stopování jako minulý rok. Od té doby, co jsem koupila letenky a zarezervovala půjčení krásné dodávky, už jsem cítila oceán ve vzduchu každý den a těšila jsem se na celé dny v plavkách. A taky… na Kláru v plavkách. Měla tělo jako bohyně a já se nemohla dočkat, až mi ji budou muži i ženy závidět na písečných plážích.

-


Věděly jsme, že je Itálie nádherná, ale byly jsme ze všeho naprosto unešené. Pláže byly často prázdné, oceán přenádherný a neustále jsme se cpaly pizzou a italskýma těstovinama. Oblíbily jsme si jednu soukromou pláž, na kterou jsme se každé ráno kradly a dělaly, že jsme místní. Snažily jsme se vyrovnat těm bohatým lidem, kteří měli soukromou pláž v rámci obrovského hotelového resortu a vypadali povýšeně už od prvního pohledu. Druhý pohled většinou dopadl na plavky Louis Vuitton a Gucci, které musely stát víc, než celá naše dovolená. My jsme většinou žádné plavky nenosily. Nejraději jsme se schovávaly u krásné laguny s jeskyněmi opodál, kam nebylo tolik vidět. Tahle modrá laguna patřila jenom nám.

-


Skákaly jsme do moře z jeskynních útesů, potápěly se a já jsem se cítila, jako když jsem Kláru poznala poprvé. Pořád jsem nemohla uvěřit, že mám takový štěstí. Když jsme se opět dostaly zpět do jeskyní, měla jsem neuvěřitelnou chuť vidět Kláru sténat. Přitlačila jsem jí na stěnu v jeskyni a pomalu jsem ji zubama sundala i spodní díl plavek. Stála tam přede mnou nahá, jemné chloupky jí stály vzrušením po celém těle. Slanými polibky jsem se dostala postupně od jejích chodidel až k jejímu klínu. Klára sténala, její výkřiky často přehlušily vlny a příliv. Když se mi udělala, musela jsem ji chytnout, aby se mi neskácela do vody, políbila jsem ji na rty a obě jsme okusily oceánský, slaný orgasmus.

 

Tahle modrá laguna patřila nám, jen o tom nikdo nevěděl. Snad jen oceán sám.

Vaše Tereza

Proměňte příběh ve skutečnost!

TK-banner_modre-produkty 


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz