V současné době může dojít z důvodu inventury a přechodu na nový systém ke zpoždění objednávek. Děkujeme za pochopení, děláme to pro Vás

Jako když padají kapky deště

TK-banner_plastenka

Jako spisovatelka jsem nucena neustále vyhledávat inspiraci. Hledám ji v barvě večerní oblohy, v nedopitém hrnku kávy nebo v manželově popelníku na okenním parapetu, kde nedopalky cigaret utváří zajímavé kompozice… A jednou jsem ji hledala i v jeho šatní skříni, když jsem se nemohla soustředit na psaní a potřebovala jsem cítit něco známého. Jeho vůni ukrytou v košilích, jednobarevných tričkách a starém saku. Narazila jsem ale na něco úplně jiného. A inspirace byla na světě.

WhatsApp Image 2021-06-03 at 11.47.47

Manžel přichází okolo sedmé domů a já ho čekám v ložnici. V ložnici, kterou uvidí v úplně jiném světle než doposud. Na posteli je lesklé retro pvc prostěradlo a dva nové polštáře, ze kterých je cítit stáří a novota zároveň. Na sobě mám pouze průsvitnou pláštěnku, kterou jsem objevila na dně manželovy skříně. Je příjemná a při doteku jemně zašustí, jako by už nedočkavě očekávala kapky vody. Když manžel vejde do ložnice, je lehce šokovaný. Ptá se mě, co se děje a kde jsem ty věci objevila, já chápavě odpovídám, že je to v pořádku a že mi o tom mohl říct dřív, že se vůbec nemá za co stydět a dodávám, že je ten materiál opravdu výjimečný a příjemný. Lákám ho do postele. Manžel není schopen slova, upřeně mi kouká na bradavky, které mi pod pláštěnkou prosvítají. Beze slova mě chytne oběma rukama okolo pasu a sjede s nimi po pláštěnce dolů až k mým nohám. Cítím, jak si užívá mě i ten jedinečný materiál, který mám na sobě. Na nočním stolku mám připravenou šlehačku a masážní oleje. To mi na tom přijde nejlepší – prostěradlo, které můžeme zašpinit jak jen budeme chtít. Sáhnu po šlehačce a dávám si ji na pláštěnku přes moje bradavky. On je okamžitě u mě a začíná sát, společně s šustící pláštěnkou. Začínám to chápat, tohle má něco o sebe.

Jsme na posteli, všude okolo je sněhově bílá šlehačka a naše těla jsou lesklá z masážních olejů. Užívám si pocit, že můžu na prostěradlo cokoliv nalít, užívám si to, jak se koupu nejen v rozkoši. Když je partner ve mně, křičím a zarývám prsty do kluzkého prostěradla. Všude je cítit ta staronová vůně a já cítím, jak mě manžel pokrývá jemnými, vášnivými kapkami deště.

Vaše TerezaProměňte příběh ve skutečnost!

Kalhotky a pláštěnky už brzy!

TK-banner_ PVC_2


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz