Allison

aditya-joshi-RZc6cbHg56U-unsplash

Vždycky jsem si myslela, že se mi líbí jenom muži. Milovala jsem jejich vůni, drsné ruce a hluboké pohledy. Dokonce jsem měla vyloženě určitý typ mužů, který mě dostával do kolen. Strniště, tmavě hnědé oči, rozčepýřené vlasy a hluboký hlas. Bonusem bylo, když měli svalnaté ruce, do kterých jsem se ráda schovávala. Tohle všechno pořád platí, jenom se mi do toho zapletly ještě úplně jiné pocity. Poznala jsem totiž Allison.

-

Poznala jsem ji jako lektorku jógy. Když jsem poprvé přišla na její lekci do útulného studia, všude to vonělo skořicovými svíčkami, bylo tam krásně teplo a cítila jsem tam atmosféru podobnou domovu. Allison mě uvítala na recepci. Mahagonové vlasy a zářivý bílý úsměv. To mě jako první udeřilo do očí. Promluvila na mě medovým, ale velice hlubokým hlasem a dívala se na mě zpříma. Měla jsem pocit, že zkoumá části mojí ustrašené duše a rozebírá ji na malé kousíčky. Poprvé v životě mě znervóznila, znejistěla a okouzlila žena.

Lekce probíhala pozvolna, Allison byla už zkušená cvičitelka jógy a provedla nás celou lekcí s naprosto lehkostí. Po celou dobu hrála příjemná hudba připomínající déšť a zvuky džungle a mně během lekce proběhly v hlavě záblesky Allison. Meditující Allison, obklopená zvuky džungle, oblečená jenom v kapkách deště.

Na konci lekce, když probíhala klasická relaxace, Allison přišla ke každému z nás, udělala vzdušné srdce nad hlavou každého z nás a vmasírovala ho do prostoru mezi očima. Potom jemně promasírovala oblast ramen a šíje a na závěr každého z nás pohladila po čele.

A od té doby…

nemůžu dostat z hlavy její skořicovou vůni, její pohyby a jemné ruce, které mě dokázaly dostat do prostoru mezi nebem a zemí. Na její medový hluboký hlas, doprovázený zvuky džungle. Na její bradavky, prosvítající upnutým tričkem. Na hebkou pokožku. Na polibky, které bych věnovala každé části jejího útlého těla, dokud by se nerozpila, jako ty kapky deště. Myslela jsem na její klín, jak vypadá, jak chutná, a jestli voní po skořici.

Allison, chci tě vídat ve svých skořicových snech.

Vaše Tereza


Proměňte příběh ve skutečnost!

→ Masážní skořicová svíčka

→ Dešťové kapky

 


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz