Měla jsem zavázané oči

zdroj: google

Byl chladný lednový večer, seděla jsem u svého kosmetického stolku a líčila se na večerní schůzku. Ruce se mi klepaly, prsty brněly a celé tělo mi zaléval pocit vzrušení. Byla jsem zamilovaná, do NĚJ. Byl vysoký, charismatický, s mužně řezanými rysy, které mě fascinovaly. V hloubi duše jsem z něj cítila dominantní sílu, která mě přiváděla do extáze. 

Nemohla jsem si vybrat žádné šaty, všechny se mi zdály fádní. Chtěla jsem udělat dojem, ačkoli se stýkáme už několik týdnů. 

Vytahuji ze skříně smyslné červené šaty ke kolenům s drobným rozparkem na boku a decentním výstřihem. Když si je obléknu, připadám si sexy. 

V tom okamžiku zazvonil zvonek, lehce zpanikařím. Za dveřmi stojí on, ve slušivém obleku, který mu dokonale sedí. Rychle si beru kabelku a vkládám ruku do jeho připraveného rámě. Naplánoval návštěvu divadla a večeři u něj. 

Divadelní hra byla velmi příjemná, ale já celou dobu přemýšlím, jestli se to dnes stane? Jestli se dnes pomilujeme? Zase mi tělem hnal pocit chtíče, který se umocnil, když jsem pohlédla na jeho tvář, kterou snad vytesali andělé. 

Když jsme přijeli k němu, okouzlil mě krásný dům se stylovým vybavením. Nábytek musela vybírat žena. Při tom se přistihnu, jak žárlím. Usadil mě k velkému stolu a zmizel v kuchyni. Rozhlížela jsem se všude kolem sebe, samozřejmě mé oči spočinuly na pootevřených dveřích do ložnice, skrz mezeru bylo vidět červené povlečení. Hluboce jsem polkla a poposedla si. Večeře byla skvělá, dokonale jsme si při jídle povídali, ráda poslouchám jeho příběhy z práce nebo o lyžování v Alpách. Po dezertu mi nabídl skleničku s červeným vínem, které mělo vůni broskví. Při své nervozitě jsem měla chuť nevkusně do sebe kopnout celou skleničku, ale snažila jsem se upíjet velmi smyslně.

Všudypřítomná vůně svíček mě příjemně povzbuzovala, i když si myslím, že měli spíše uklidňovat. Posadili jsme se na pohovku, kde jsme si povídali o svých plánech do budoucna. Jemně jsem se tetelila, když vyprávěl, že má rád děti. Odešel mi dolít víno, hluboce jsem si oddechla a pevně přirazila kolena k sobě. Slyšela jsem kroky, jak se ke mně blíží… zatajil se mi dech. Nahnul se přes opěradlo gauče a pevně mi dlaní stiskl rameno, řekl mi, že jsem nádherná a že po mě touží. Štěstím jsem málem přestala dýchat, znovu jsem tedy hluboce polkla. Když jsem chtěla odpovědět, vyšel ze mě pouhý vzdech, nic víc. V tom okamžiku mi přes oči zavázal kus látky, byla příjemná jako samet a nebylo přes ni nic vidět. Strnula jsem, pouze jsem slyšela, jak se pohybuje směrem ke mně. Jeho horká dlaň se mi ocitla na tváři, palcem mi přejel přes rty, které jsem pootevřela. Když se mé rty střetly s těmi jeho, už nebylo pochyb, že se to dnes stane. Díky šátku přes oči jsem byla dokonale uvolněná a spadl ze mě pocit studu a nejistoty. Především jsem však cítila mnohem intenzivněji každý jeho dotek, který byl něžný, ale zároveň pevný a hrubý. Po tom, co se ke mně ještě více přitiskl, cítila jsem, že i on po mně touží. Jeho polibky směřovali ze rtů na krk, při tom mě svlékal. Byla jsem tak vzrušená, že jsem nedokázala ani nic namítnout, a vlastně jsem ani nic říkat nechtěla. Laskal mě po celém těle, měla jsem pocit, že nevynechal ani jedno jediné místo. Dychtila jsem se ho také dotknout, po paměti jsem mu rozepnula košili, u kalhot jsem lehce znejistěla. Mou obavu vycítil a zeptal se, jestli to opravdu chci. Zvládla jsem pouze kývnout hlavou na znamení souhlasu. Jeho chlouba byla tak horká a pevná, když jsem po ní pohybovala rukou, začala se ještě více tyčit. Nemohla jsem odolat a vložila si ho do úst, když začal vzdychat, uznala jsem, že je mu to příjemné. Po chvilce mě položil na gauč, kde jsme se několik dlouhých okamžiků proplétali ve vášnivých rytmech. Celou dobu jsem měla oči zcela zavázané a o to více vnímala jeho tělo, doteky i chuť a vůni těla. Byl to neuvěřitelně smyslný zážitek. 


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz