Rozhovor: Fetiš ABDL (Adult Baby Diaper Lovers)

BB252F4E-1167-4A93-91C0-9425EBE8BA97

 

Rozhovor o fetiši ABDL (Adult Baby Diaper Lovers)

„Ahoj, jmenuji se Pavel a je mi 26 let. Cca ve 14–15 letech jsem viděl u známých balík plenek a nevím proč, ale měl jsem okamžitě chuť si plenku zkusit. Vzal jsem si jednu tajně domů a když jsem si ji doma vyzkoušel, byla samozřejmě malá, ale aspoň jsem ji vložil do trenek. Najednou jsem ucítil pocit vzrušení. Měl jsem ji pak dlouho doma a začal poprvé shánět plenky pro dospělé. Sehnal jsem takovou natahovací, jen jsem ji nosil a pak zas večer uklidil, až po delší době jsem se do ní poprvé vyčůral. Pak už jsem koupil svůj první balík plen pro dospělé, pořádných, širších. Asi ve 20 letech jsem to řekl poprvé své bývalé přítelkyni. Byla zatím tou nejlepší, která to vzala úplně v pohodě. Starala se o mě, (přebalovaní, krmení z lahve, nosil jsem plíny všude – do kina, ven, na výlety…) kupovala mi plínky, měl jsem body v dospělé velikosti ušité na míru. ABDL svět ale mám stále jako tajemství a chci, aby to tak zůstalo.“

 

Jak byste popsal tento fetiš člověku, který o něm nic neví? Co je pro vás to nejpodstatnější?
Popsal bych to asi takhle – jsme normální lidé, jen občas toužíme být v roli batolete. Každý to má samozřejmě jinak, někomu stačí jen nošení plenek, (jako mně), ale někdo chce celý set rekvizit: postýlku, oblečení, dudlík, kojeneckou lahev. Třeba dudlík mám taky rád, ale nejpodstatnější je pro mě plína a ten pocit mít ji suchou, nebo naopak – mít ji úplně mokrou. Miluju ten pocit tepla.

Existuje více druhů ABDL?
Ano. Ale je to velice podobné – přímo AB – Adult Baby, tam chce být člověk zkrátka batoletem, u DL – Diaper Lover, tam to více souvisí s plínkami. Já osobně jsem spíš DP.

Více o ABDL a jeho podobách se můžete dočíst ZDE v našem článku.

Co všechno k fetiši patří za rekvizity?
Patří k tomu hlavně ty plínky, dudlík, kojenecká lahev, dětský pudr, oblečení, dupačky, baby body… Je toho spoustu, záleží, v jaké míře se fetiš u jedince projevuje.

Naše ABDL oddělení najdete ZDE!

Máte ABDL spojené především se sexualitou?
Ano, mám, ale samozřejmě klasický sex mám rád též! Sex v plínce je fajn, mám rád třeba to, když mě holka přebaluje. Vzrušuje mě plínka a psaní si o podobných věcech, nebo když mě holka po plínce hladí. Ale v žádným případě ne pedofilie, to vůbec!

Co vás nejvíce vzrušuje?
Jak už bylo řečeno – plenky. Velký balík mezi nohama tak, abych se kolébal a nemohl se zvednout ze země. Vzrušuje mě taky to, když si o tom s někým píšu a když mi ten dotyčný zadává různé úkoly, které mám plnit, nebo různé druhy ponížení.

Jak vypadá sex s ABDL?
Měl jsem sex, kdy holka měla plenku a já též. Penis jsem měl venku z pleny z boku, šlo to a bylo moc příjemné, jak to šustí!

Jak to vnímaly vaše partnerky, když se dozvěděly o vašem fetiši?
Nějaká to vzala na 100 % se vším všudy, jiná o tom sice věděla, mohl jsem mít doma plíny a tak, ale používal jsem to jen sám. Jiná se podílela třeba jen napůl, že dudlík byl pro ni OK, ale pleny už ne.

Jak vypadá váš běžný den?
Jelikož ten fetiš nemám tak ve velkém, jako třeba ostatní ABDL jedinci, tak můj den probíhá úplně normálně jako u vás – práce, koníčky, ale občas večer a na spaní si vezmu plínku a usnu. Je to různý, jde o to, jestli jsem sám nebo s partnerkou, tam jsou pak možnosti i jiné a pestřejší.

A jak by měl vypadat váš ideální ABDL den?
Můj sen je, aby ABDL den vypadal tak, že usnu v postýlce, v plínce a dudlíku, ráno mě probudí žena a dá mi lahev s mlékem do pusy, pak mě přebalí a začne si s ním hrát.

Jste v ABDL komunitě naštvaní, když se tento fetiš přirovnává k pedofilii?
Ano, jsem naštvaný, když se to přirovnává k pedofilii, protože to vůbec tak není, nikoho děti nevzrušují, já sám mám dítě a prostě žiju úplně normální život. Jen si občas ve volných chvílích zahraju na mimino.

Myslíte si, že může mít tento fetiš kořeny v nějakém traumatu z dětství, nebo mít spojitost s chybějící mateřskou láskou?
To netuším. Já osobně měl krásné dětství, takže mateřskou lásku jsem měl v pohodě, takže nevím, z čeho to mám a z čeho to vzniká u ostatních.

Existuje v česku nějaká velká ABDL komunita? Snažíte se společně komunikovat a navazovat vztahy?
Komunita asi existuje, ale nějak jsem to nevyhledával, protože spíše hledám ženy a přijde mi, že je víc ABDL chlapů než žen.

Je něco, co byste si přál, aby lidé o ABDL světě věděli?
Asi jen to, aby věděli, že to není nic hrozného. Vše je o kompromisu a o tom, jak si to ti dva lidé ve vztahu nastaví :) Určitě jsou o dost horší úchylky, které škodí zdraví a okolí, tohle je neškodné. A když si to člověk vezme z té dobré stránky, tak i roztomilé!

 

Dejte nám vědět, jak se vám rozhovor s Pavlem líbil!

Vaše Tereza

Banner_ABDL-01


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz