V současné době může dojít z důvodu inventury a přechodu na nový systém ke zpoždění objednávek. Děkujeme za pochopení, děláme to pro Vás

PĚT nejčastějších ženských sexuálních fantazií

Nejtajnější ženské sexuální fantazie.

 

Obecně se ví, že ženy, alespoň co se týká kreativity a fantazie, předčí mnoho mužských mozků. Není proto divu, že sexuální fantazie nezůstávají v pozadí.

Nebojte si přiznat své fantazie, není to nic, za co by se žena měla stydět!

Dobře mířené sexuální fantazie mohou bezpečně fungovat jako afrodiziakum, takže se jimi můžete nechat inspirovat. Snít můžete o čemkoli, nebojte se toho.

Například pokud míváte fantazie s lesbickou zápletkou, nemusí to nutně odrážet vaši orientaci nebo snad deviaci.

 

PĚT nejčastějších sexuálních fantazií žen

 

1.       Dominantní muž

Která žena by nesnila o silném, sebevědomém muži, který ji zvedne do náruče a odnese do postele, kde si dělá, co chce. Taková je nejčastější fantazie žen i v dnešní době, která udává trend nezávislých, emancipovaných žen.

 

2.       Dominantní žena

Ale samozřejmě i opak se poměrně hojně objevuje. Ženy si užívají pozornost, kterou jim dává jejich submisivní partner, který až žadoní o jejich přízeň. Není to sexy?

 

3.       Bonding – Svazování

Pevné sevření provazů kolem zápěstí, které se při pohybu o to víc utahuje. Pálení na kůži přináší rozkoš. Ano, i toto se poměrně často objevuje v sexuálních fantazií žen.

 

4.       Sex ve třech

Troufám si říct, že tuhle fantazii málo žen otevřeně přizná, zvlášť pokud by šlo o styk s další ženou. V tomto hraje velkou roli žárlivost a sobeckost, kterou oba partneři mohou pociťovat.

 

5.       Hrané znásilnění

Ačkoli po opravdovém násilí ženy netouží, hrané znásilnění od "neznámého" muže zní jako zajímavý nápad. Doporučujeme si sjednat záchranné slovo, po jeho vyřknutí hru okamžitě ukončíte, protože hraní se musí líbit oběma partnerům.

 

Mezi další fantazie patří hry s šátkem, sex s mužem metrosexuálem, plnění rozkazů nebo lesbické hrátky.

Pokud máte často se opakující sexuální fantazie, nebojte se o nich mluvit s partnerem. Může to velmi příjemně okořenit váš sexuální život. 


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz