Můžou erotické pomůcky zlepšit/zhoršit sexuální život?

 TK-banner_ilu-erotPomucky

Už nějakou dobu zvažujete, že si do postele pořídíte nějakého pomocníka? Ať už myslíte živého či neživého, čtěte dál!

Zajímala jsem se, co si myslí o erotických pomůckách generace 45+. Obklopuji se pouze mladšími lidmi a velice mě zarazilo, když padl názor jednoho ze čtyřicátníků, který zarputile tvrdil, že by si nikdy žádnou erotickou pomůcku nepořídil a že s tím má jen špatné zkušenosti – aneb pořídil jsem jí erotickou hračku a já už jsem jí nestačil. Může to tak opravdu dopadnout?

Partnerský vztah by měl být vybudovaný na vzájemné důvěře, respektu a především otevřené komunikaci. Pokud se bojíte, že by vás partner či partnerka vyměnil/a za erotickou pomůcku a sex s vámi už by jí/mu nestačil, zamyslete se nad tím, proč u vás tyto myšlenky vznikají.

 

Stroj nikdy nemůže vynahradit intimitu, blízkost a prožitky, které společně máte. Může vám ale pomoct objevit nové touhy, vášně anebo zkrátka probudit libido, které bylo dlouho v zimním spánku.

 

Pokud máte silný vztah a chcete na něm pracovat, erotické pomůcky vám v tom mohou jedině pomoci. Můžete tak znovu získat ztracenou vášeň v manželství, objevovat, zkoušet… A pokud by se objevil problém v nadužívání erotických pomůcek, je potřeba nad tím přemýšlet úplně jinak.

 

Chyba je někde jinde, ne v erotických pomůckách.

 

Je třeba si položit otázku: Co mohu udělat pro to, abych partnera/partnerku opět dokázal/a vzrušit sám/sama? Vždy si o tom můžete otevřeně promluvit.

Ale alespoň dle mého názoru, chlap je zkrátka chlap a žena je žena. (Samozřejmě, když teď pomineme gender) Erotická pomůcka je jen věc navíc. Nebojte se experimentovat společně!

 

5 DŮVODŮ PROČ VYZKOUŠET EROTICKÉ POMŮCKY

1) Sexshop je lepší než nevěra
2) Můžete opět probudit vaše libido k životu
3) Objevíte dosud nepoznané orgasmy
4) Můžete objevit nový fetiš
5) Prohloubíte důvěru s vaším partnerem a oživíte sex něčím novým

Vaše Tereza

 

TK-banner_ pomuckyVAkci


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz