Příběhy našich čtenářů – facky, sliny, tampony

 F6B26DAF-579B-4BFA-8954-C3C2A429B827

Nová rubrika, nové příběhy. Začala jsem zpovídat naše čtenáře a čtenářky, abych vám poodhalila příběhy i z jiných než fiktivních ložnic, jak je tomu u našich erotických povídek. Jako první jsem zpovídala slečnu, která je hodně stydlivá, introvertní a umělecká duše, ale v poslední době se v ní začala probouzet i její jiná stránka – poznala kluka, který jí ukázal, jak může být lehké BDSM vzrušující, ale zároveň dokázala určit, kde má svoje hranice. Alespoň tedy prozatím.

Facky, sliny, tampony
Aneta, 23 let

„Když jsem chodila se svým ex, pokaždé jsem si myslela, že s ním zažívám nejlepší sex v životě. To jsem ale ještě nevěděla, co všechno mě čeká po rozchodu. Poznala jsem teprve osmnáctiletého kluka, rozervaný umělec každým coulem, černé nehty, miloval poezii a rozhodně se nebál různých druhů opiátů. Sex s ním byl fantastický.

Když jsme spolu spali asi teprve podruhé, zeptal se mě, jestli mi může dát facku.

Dost mě to překvapilo, ale souhlasila jsem. Neuvěřitelně mě fascinovalo, jak něco tak hrubého může být tak moc sexy a jak to může vzbudit vášeň a divokost v nás obou. Při jednom z našich dalších milování mi zase přikázal, ať otevřu pusu a hrubě mi do ní plivnul. To jsem si říkala, že má asi z porna, ale opět se mi to líbilo. Jediné, co bylo přes čáru a co se mi už nelíbilo, nastalo, když už jsme byli oba hodně opilí a ta divokost a hrubost byla až moc velká. Důležité je si to hlavně říct a vědět, kde má druhý ty hranice. Další zlom v prohloubení naší intimity byl, když jsem měla menstruaci a on se mě před sexem zeptal, jestli mi může vytáhnout tampon. Přišlo mi to na jednu stranu komické, ale sex mi nikdy při menstruaci nevadil, tak jsem si vlastně řekla, že je to celkem i přirozený a neměla bych to vnímat jako něco tak moc nepatřičného… A jemu to ještě připadalo celkem sexy, čímž způsobil to, že to tak začalo připadat i mně. Ti mladší kluci se prostě ničeho nebojej a chtějí neustále experimentovat!“

A kdo se nám svěří příště? Budete to vy?
Vaše Tereza


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz