V současné době může dojít z důvodu inventury a přechodu na nový systém ke zpoždění objednávek. Děkujeme za pochopení, děláme to pro Vás

Erotogenní zóny: Co ženy vzrušuje?

C2B21AE8-622D-4BEC-B530-A00CE60E12CA

Monica: „Základních erotogenních zón je sedm.
Chandler: „Sedm? Je jich sedm?!

Možná si pamatujete tuhle známou scénu z Přátel, kdy Monica kreslí Chandlerovi erotogenní zóny na kus papíru. Možná vás ale překvapí, že erotogenních zón je mnohem více! Pojďme se podívat na ty známé, ale i na ty, o kterých mnoho lidí vůbec nemá tušení!

 56CEC0B4-B33D-4F6F-8852-4023AD53B42D

Je potřeba myslet na to, že každá žena je jiná a má jiné potřeby, jinou citlivost a jiné touhy. Pokud se ale zaměříte na jednotlivé erotogenní zóny, určitě se do jedné z nich trefíte.

Pozor: Nesnažte se stihnout všechny a co nejrychleji. Pamatujte na Monicy slova!


Pokožka hlavy a hrabání ve vlasech


Nervová zakončení na hlavě? A že jich je! Zkuste si položit hlavu partnerky do klína a jemně jí masírovat temeno hlavy krouživými pohyby. Můžete pak pokračovat masáží šíje a uvidíte, jak se partnerka uvolní a jak se hned odplaví stres z náročného dne.
Oblíbenou aktivitou je také přitáhnutí nebo přidržení partnerky za vlasy, ale to už přecházíme k lehkému bdsm.

Krk, šíje, klíční kosti


Kdo by nemiloval polibky na krku. Přijít k partnerce zezadu, přimáčknout si ji k sobě, začít jemnými polibky na zadní části krku a šíji a poté jemně přejet prsty po klíčních kostech. Ideální začátek předehry.

Oční víčka


Kdo by to byl řekl, ale mnoho žen miluje jemné polibky na očních víčkách. Velice romantické a jemné gesto, které prohloubí intimitu.

Uši


Šeptání neslušných návrhů a jemné zkousnutí ušních lalůčků. Slast.
Jen pozor, nepřehánějte to s mlaskáním, jelikož jste opravdu blízko ucha, musíte si dávat pozor, abyste to nepřehnali a z příjemného a smyslného zážitku se nestal spíš slizký a hlasitý mlaskavý zážitek.

Vnitřní strana zápěstí


Velice citlivé místo. Zkusili jste někdy začít předehru tím, že u jídelního stolu chytnete partnerku za ruku a jemně jí mnete palcem vnitřní stranu zápěstí? Nejcitlivější část je přesně uprostřed, v malinké prohlubni. U toho se jí dívejte zhluboka do očí a uvidíte, jaká kouzla se můžou dít na stole. A teď nemyslím ta kulinářská.

Bradavky


Na ty samozřejmě nemůžeme zapomenout. Zkuste jim věnovat dostatek času. Vyzkoušejte různé způsoby, abyste zjistili, co se vaší partnerce líbí. Jemné doteky, sání, kousání, mačkání…Může z toho vzejít až orgasmický zážitek.

Pupík, podbřišek


Hrátky s kostkou ledu okolo pupíku a v oblasti podbřišku můžou být velice příjemnou záležitostí. Střídejte teploty, přikládejte kostku ledu a do toho vměšujte jemné, horké polibky.

Podkolenní jamka


Zvláštní místečko, velice citlivé. Můžete zkusit propojit s masáží nohou a zkusit, zda polibky v podkolenní jamce pomůžou k většímu vzrušení.

Vnitřní strana stehen


Velice sexy záležitost. Těsně pod místem, kde si přejete polibky a doteky ještě víc. A proto je to tak vzrušující.

Nohy a chodidla


Důkladná masáž chodidel dokáže zázraky. Uvolní celé tělo a stav mysli. Plosky chodidel jsou také plné nervových zakončení, určitě má smysl se jim věnovat. Existuje i přímo „foot fetish“, nebojte se zkusit nožky políbit, olíznout a uvidíte, co se bude dít!

Páteř


Lze praktikovat i přímo při sexu. Přidržujte si partnerku zezadu za prsa a zároveň jí věnujte polibky na páteři, nebo po ní pouze přejíždějte prsty.


-


Že mezi erotogenní zóny patří i vagína, to asi nemusím zmiňovat. Ale samozřejmě, pokud jste ještě nikdy neslyšeli o klitorisu či bodu G, je čas to změnit! Ale o tom zase příště.

A nezapomeňte, sdělujte si s partnerem/partnerkou vaše přání a tužby.

Jak by jinak mohli vědět, že se vám zrovna tak moc líbí polibky v podkolenní jamce?

Vaše Tereza

 

TK-banner_ proNi

 


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz