Cesta k sobě samému je dlouhý proces

Každý z nás má nějaké své skryté stránky. Jednu, kterou znají naši kolegové a kamarádi. Pak tu, kterou ukazujeme rodině nebo partnerům. A na závěr je tu naše skrytá, živočišná stránka, ta o které nemáme velmi často ani potuchy.  

Ďábelské myšlenky v dobách středověku byly přisuzovány satanovi a jediným možným únikem bylo obrátit se k Bohu. Dnes již víme, že vytěsnění našich temných myšlenek akorát zvyšuje jejich hlasitost a intenzitu.

Jak zjistit, co se vám líbí?

Sexuální identita jedince je minimálně u mužů poměrně brzo daná, ženy jsou v tomto směru pomalejší.

Prvním bodem je tzv. nastavení zrcadla. Toužíte po moci? Jste jasně dominantní typ. Pokud vás však více přitahuje role pokorného a nesmělého, jste pravděpodobně submisivní typ.

Pokud stále pátráte v praktikách, zkuste si napsat seznam milostných praktik. Postupujte vyřazovací metodou. Neláká vás styk pod nátlakem partnera? Nevadí! Jste o krok blíž najít přesně to, co se vám může v budoucnu zamlouvat.

Velkým pomocníkem můžou být různé portály s pornografií, kde se můžete podívat na různé praktiky "v přímém přenosu" a odhadnout tak, jestli by to mohl být váš šálek kávy.

Přijetí svých tužeb

Základem všech milostných vztahů je dojít k přijetí sebe sama i v podobě démona toužícího po nekonečné vášni. Pokud v sobě objevíte touhu, novou a neznámou, nejdříve ji sami perfektně prozkoumejte, zkuste se s ní ztotožnit a ujistěte se, že se nejedná o momentální rozptýlení mysli.

Jestliže po partnerovi budete chtít něco nového, musíte si tím být Vy sami naprosto jisti, protože chtít po druhém něco, o čem nejste přesvědčení, není fér.

Dobrou volbou je si o tom promluvit, otevřeně hovořit o svých sexuálních fantaziích bez "obalu". Třeba vás partner překvapí a bude na stejné vlně.

Partnera NIKDY do ničeho nesmíte nutit!

Svou sexuální fantazii můžete dotvořit použitím kostýmů, erotických hraček či masážních olejů. Je to i skvělý způsob jak vystoupit ze stereotypního sexu, což může oba partnery příjemně překvapit.


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz