3 tipy, jak vylepšit sex

74AF636A-10B2-44DC-A260-383CFDDD73B3

Možná je to chyba dlouholetého vztahu, že už nepociťujete jiskru, jako při vašich prvních propocených nocích. Co když je ale chyba pouze ve vaší snaze a nepřevzaté iniciativě?

Každý vztah vyžaduje péči – po roce, po dvou, ale i po dvaceti letech ve společném soužití. Jistota, že máte toho druhého, je sice krásná, ale vždy je potřeba nepřestat se snažit, stále vyvíjet iniciativu a tzv. neusnout na vavřínech.

 

1) Udělejte si na sebe opravdu čas


Večeře, povídání, romantická masáž, dlouhé milování. To zní krásně, že? Udělejte si na sebe opravdu čas a nespěchejte. Dejte si dobrou večeři, popovídejte si o věcech, na které jinak není čas, zavzpomínejte, co všechno jste spolu už prožili. Prohlubte intimitu zájmem o toho druhého. Uvidíte, jaké kouzla to dokáže udělat, když nebudete spěchat a večer si vychutnáte pomalu a dlouze.

 

2) Něco udělejte jinak, změňte rutinu

Změňte místo, zkuste se víc odvázat a rozdejte si to třeba v okně před sousedy. Takové nové dobrodružství vás může opět neobvykle spojit a poté pouhá vzpomínka na to vás může znova rozpálit. Promluvte si o svých dávno zapomenutých fantaziích a buďte zcela upřímní!

 

3) Role-play

Zkuste se převléct za někoho jiného. Máte v hlavě sexy scénář, kterého jste vždycky chtěli být součástí? Řekněte ho partnerovi. Buď můžete mít promakaný kostým třeba kovbojky a kovboje, nebo úplně stačí krásné šaty, oblek a škrabošky, jako byste se chystali na velmi společenskou událost. Role-playing vám může pomoct rozjet fantazie na plné obrátky a třeba objevíte novou oblíbenou zábavu, která obohatí váš sexuální život.

 

7361BAA2-02C0-4B45-9C20-C8B6F23C28F9

Vaše Tereza


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz