Co znamená ABDL? Aneb hra dospělých na mimina

banner_ABDL

 

Jsme erotický e-shop. Prodáváme erotické pomůcky všeho druhu a čas od času hodíme na Facebook či Instagram post, že už opět máme plenky skladem. Říkáte si, co to má společného se sexshopem? Tak právě pro vás jsme sepsali tento článek, abychom vysvětlili, co vlastně zkratka ABDL znamená a proč máme na e-shopu plenky pro dospělé.


ABDL – Adult Baby Diaper Lovers, neboli dospělá mimina, která milují pleny. A nejenom to. Tito dospělí jedinci by se často nejraději samotnými miminy stali.

Nejsme tu od toho, abychom někoho soudili, a už vůbec ne jakékoli druhy sexuálních úchylek a fetišů. Na úvod bychom rádi zmínili, že ABDL nemá absolutně nic společného se zálibou mít styk s dětmi jako takovými, tito lidé by nejradši sami dětmi byli, pouze si na ně hrají. Často to souvisí s péčí, bezstarostností a touhou o vracení se zpět do dob, kdy byli malými dětmi.
Tyto osoby mohou projevovat zájem o masochistické, donucovací a ponižující praktiky, často také ve formě trestu. ABDL je spojováno i s výrazy submisivní/dominantní, přičemž jsou často právě tyto výrazy důležitým aspektem různých ne/sexuálních her.

Tento fetiš může být sexuálního charakteru, ale nemusí. Někoho vzrušuje samotná hra na dítě, někoho vzrušuje materiál plenek, někdo to bere pouze jako uspokojení jiné potřeby ne-sexuálního charakteru. Přímo Diaper Fetishism je vzdáleně příbuzný s fetišem omorashi neboli zkratkou „OMO“, parafilií z Japonska, kdy lidi vzrušuje představa plného močového měchýře.

TERAPIE ABDL?

Tito lidé často neukončili nějakou předešlou etapu života a nejsou schopní jít dál do té přirozeně následující. Určité formy ABDL můžou mít tím pádem i značně terapeutické účinky. „Dítě“ se snaží překonávat své trauma z dětství tím, že se o něj někdo s péčí postará. Tím se sníží i každodenní hladina stresu, dalo by se to asi přirovnat k pozici šéfa velké firmy, který po večerech chodí k domině, která ho ztříská a poníží tak, že na chvíli zapomene, jak velké zodpovědnosti musí každý jiný den čelit.

Proto se lidé se zájmem o ABDL tak rádi nechávají opečovávat – nechávají se rádi hladit, kojit z lahve, přebalovat… Chtějí často na chvíli uniknout z dospělého života.


Jedním z podtypů ABDL je DD/LG, zkratka z anglického daddy dom / little girl, což v překladu znamená „tatínek dom / malá holčička“. Je to forma ageplay, roleplayingu a zároveň eventuelně i BDSM vztahu.
Herní věk malé dívky může být od puberty až k plenkám, čímž hraničí s příbuzným fetišem ABDL. Zde je všem jistě známé „potrestání“ malé holky, která se něčím provinila, což může některým jedincům připadat sexy a rádi si takovou hru zahrají třeba se svou partnerkou, která se převleče za malou holku. Opět to však nemá nic společného se zájmem o děti jako takové.

Tak co, už rozumíte lépe tomuto fetiši? Každý má jiné přání a touhy a naším úkolem je nabízet takové produkty, po kterých ve vašich fantaziích prahnete nejvíce! Máte se na co těšit, už brzy chystáme celé sety věcí pro ABDL.

#ABDL

Vaše Tereza

 

Banner_ABDL-01


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz