V současné době může dojít z důvodu inventury a přechodu na nový systém ke zpoždění objednávek. Děkujeme za pochopení, děláme to pro Vás

Co jsou womanizéry a jak se používají?

Womanizery


WOMANIZÉR. Všichni o něm mluví, všude se o něm píše, ale mnoho lidí stále tápe, co to vlastně je za erotickou pomůcku. Pojďme to společně rozklíčovat!

Womanizéry jsou novinkou na erotickém trhu. Jedná se o revoluční technologii, kdy womanizér zlehka nasaje ženský klitoris a pomocí tlakových vln a pulzování přivede k těm nejslastnějším orgasmům. Mnoho žen potřebuje k vyvrcholení mnohem víc, než jen stimulaci zevnitř, proto je womanizér ideálním pomocníkem.

Womanizér vs. Satisfyer = Jaký je v nich rozdíl?
Téměř žádný. Primárně se jedná o název značky, tedy jedna značka je přímo Womanizer, druhá Satisfyer. Obecně se ale rozšířil název womanizér pro erotickou pomůcku, kterou si váš klitoris zkrátka zamiluje. Další rozdíl je také v ceně, přičemž Satisfyery bývají mnohem levnější. Samozřejmě existují i jiné značky, jako je třeba Lelo, ale Womanizer a Satisfyer jsou zatím ty nejznámější.

Jak se womanizér používá?
Můžete začít s tou nejmenší intenzitou a postupně přidávat dle toho, jak si zkrátka vaše tělo bude žádat. Doporučujeme použít i lubrikační gel pro lepší manipulaci a nasátí klitorisu. Většina modelů je i vodotěsných, takže se s hračkou můžete klidně ponořit i do víru vodních orgasmů. A neváhejte do hry zapojit i partnera! Až se sama naučíte, jaký úhel vám dělá nejvíc dobře, ukažte to partnerovi/partnerce a oddejte se orgasmům společně.

Jaké to je?
Ostatně… dokud to nezažijete, nebudete chtít věřit, že tento pomocník dokáže ženě vykouzlit ten pravý, poorgasmový úsměv třeba i za třicet vteřin. Tím, že si můžete samy zvolit intenzitu a tím i případné oddálení orgasmu, se stáváte svým vlastním pánem. Tedy paní. Navíc, když zjistíte, jak jednoduché to je, budete to chtít víc a víc. A samozřejmě, že womanizéry zvládnou i multiorgasmy!

Pro ukázku jsme vybrali tento Satisfyer, který je oblíbencem v celém týmu Tajemné komnaty! Elegantní, s mnoha programy a ideální pro ženy, které chtějí womanizér vyzkoušet poprvé.

 

Recenze od našich čtenářek:

Kateřina: Satisfyer je úplně nový, jedinečný zážitek. Stimuluje klitoris způsobem, jaký jsem dříve nepoznala. Díky možnému nastavení intenzity vás navede postupně k vrcholu tempem, které si samy zvolíte. Pomůže k rychlému zrelaxování, rychle se nabíjí (což je někdy opravdu potřeba) a je pohotový. Doporučila bych ho někomu, kdo se potřebuje úplně uvolnit, hodit starosti za hlavu a nejlepší je, že toho lze dosáhnout velice rychlým způsobem. A moc se mi líbí elegantní design!

Tereza: Uvolnění za třicet vteřin? Ano prosím. Tenhle Satisfyer je můj oblíbenec hned z několika důvodů: 1. Je krásný, elegantní a padne mi dobře do ruky. 2. Můžu ho použít jako rychlou pomoc pro uvolnění od stresu, ale i jako velice svůdnou hračku pro delší rozmazlování s pořádnou dávkou autoerotiky. 3. Můžu ho použít i ve vaně s knížkou a při svíčkách!

Lea: Je to skvělý. Orgasmus mám, víc ke štěstí nepotřebuju.

Tak šup! Utíkej si pro to svoje tekuté štěstí!

TK-banner_uspokojeni_ve_vode


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz