4abies

4abies - speciální pouta

Naše produktová řada pod značkou 4 a b i e s je určená všem Adult Babies čili dospělým dětem, pro které tu máme ten nejlepší výběr všeho, co Vaše vnitřní batole může právě teď potřebovat.

Jak jste už mohli zahlédnout na našem Instagramu, chystáme pro Vás ve spolupráci s Raulíkem, Raulinkou a Val menší překvapení, resp. pro ty z Vás, kteří rádi kombinujete ABDL s prvky bondage.

V první vlně našich produktů jsme pro Vás připravili speciální pouta. Toužíte po připoutání k posteli? Není nic snazšího... Pouta jsou nyní ve čtyřech barevných variantách a třech velikostech, připoutání je možné k posteli, na vodítko nebo i k sobě. Vzhledem k jejich koncepci stavebnice je jejich použití velice snadné! 
Z doplňkového sortimentu připravujeme také popruhy, přebalovací podložky, tašky na plenky a další vybavení...

V dalších vlnách uveřejňování pak chystáme plenkové i tréninkové kalhotky (s igelitem i bez), bodíčka a mnoho dalších doplňků, jaké si Vaše malé já jenom umí představit.

Chcete podpořit malou českou dílnu, v níž vzniká originální roztomilé (ale i drsné!) fetish vybavení na objednávku? Následující stránka Vám poradí s výběrem.
Stačí se jen zasnít a vrátit se do doby, kdy se o Vás někdo staral a pečoval o Vaše pohodlí, abyste byli jako v bavlnce...

  

Pár slov od Raulíka

25 položek celkem
Nahoru
Další produkty


Kód poukazu od Alza.cz vkládejte prosím do poznámky v 3. kroku objednávky.

Potřebujete poradit?
+420 777 221 200 (Po-Pá 9 - 15 hod) info@tajemnakomnata.cz